J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk  
 
 
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk
 
 
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk Jõgeva Veevärgi töötajad
J�geva Veev�rk
J�geva Veev�rk Asukoht
J�geva Veev�rk Tagasiside
 

J�geva Veev�rk


 
Kasutajatunnus:
Parool:
 


J�geva Veev�rk

Jõgeva Veevärgi töötajad

J�geva Veev�rk
 

Juhataja:
Rait Persidski rait.persidski@jvv.ee
Tel: 7722720; 5013961

Finantsjuht: 
Urve Auksmaa urve.auksmaa@jvv.ee
Tel: 7722720; 53026913

Projektijuht: 
Stella Päll 
stella.pall@jvv.ee
Tel: 7722720; 53026913

Teenindusjuht: 
Katrin Kairo
katrin.kairo@jvv.ee
Tel: 7722720; 53026913

Tehnoloog: 
Elen Uustal 
elen.uustal@jvv.ee
Tel: 7722720; 53820481

Meister: 
Avo Leivategija 
avo.leivategija@jvv.ee
Tel: 53804874

Lukksepp-elektrik: 
Villu Kuusemäe

Operaator- elektrik:
Mauno Kram

Jäätmekäitleja:
Raimo Aasa 
raimo.aasa@jvv.ee
Tel: 53063022

Projektijuht: 
Maiken Teesalu (lapsehoolduspuhkusel)

J�geva Veev�rk  
   
 
Eesti Vee-ettev�tete Liit
Jõgeva Veevärk OÜ
Toominga 34
Jõgeva 48303
Tel +372 772 2720
Tel +372 776 2815
info@jvv.ee
J�geva Veev�rk