Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk  
 
 
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk
 
 
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk Jõgeva Veevärgi töötajad
Jõgeva Veevärk
Jõgeva Veevärk Asukoht
Jõgeva Veevärk Tagasiside
 

Jõgeva Veevärk


 
Kasutajatunnus:
Parool:
 


Jõgeva Veevärk

Jõgeva Veevärgi töötajad

Jõgeva Veevärk
 

Juhatuse liige / Tehnoloogiadirektor:
Kalle Pint
kalle.pint@jvv.ee
Tel: 7722720; 5267925

Finantsjuht:
Urve Auksmaa
urve.auksmaa@jvv.ee
Tel: 7722720; 53026913

Teenindusjuht: 
Katrin Kairo 
katrin.kairo@jvv.ee
Tel: 7722720; 53026913

Projektijuht:
Maiken Teesalu maiken.teesalu@jvv.ee

Tel: 7722720; 53026913

Meister:
Avo Leivategija
avo.leivategija@jvv.ee
Tel: 53037565

Lukksepp-elektrik:
Villu Kuusemäe

Jäätmekäitleja:
Raimo Aasa raimo.aasa@jvv.ee
Tel: 53063022

Jõgeva Veevärgi nõukogu:
esimees
  Kalmer Lain
liige  Margus Hüva
liige  Olavi Lindsalu

Jõgeva Veevärk  
   
 
Eesti Vee-ettevõtete Liit
Jõgeva Veevärk OÜ
Toominga 34
Jõgeva 48303
Tel +372 772 2720
Tel +372 776 2815
info@jvv.ee
Jõgeva Veevärk